طرح پیکار چیست ؟

به صورت خلاصه در این طرح مشتریان ساکن شهر مشهد که پیش از این در سامانه شهرداری شهر مشهد ثبت نام کرده اند قادر خواهند بود محصولات منتخب شرکت توسن موتور را با اقساط ۳۶ ماهه و بدون پیش پرداخت دریافت نمایند.

مرحله اول

ثبت‌ نام در درگاه شهرداری مشهد اگر شما وارد این صفحه شدید یعنی قبلا این مرحله رو انجام دادید .

مرحله دوم

شما هم اکنون در این مرحله هستید یعنی پیامکی از سمت نمایندگی مشهد توسن موتور برای شما ارسال شده است و شما وارد این صفحه شده‌اید .
ولی باید چند نکته را درنظر داشته باشید. که درادامه توضیح خواهیم داد.

مرحله سوم

موتورسیکلت موردنظرتان را از سایت توسن و از طریق این لینک انتخاب کنید و مدل موردنظر را (برای مثال : موتور MM3 با باتری 39 آمپر ) به همان سر شماره (۰۰۰۰۰۰۰۰۰) ارسال کنید.

مرحله چهارم

در این مرحله شما باید از طریق بانک رسالت اعتبار سنجی شوید. پس حتما از قبل باید در بانک رسالت حساب داشته باشید. اگر ندارید با مراجعه به اپلیکیشن بانک رسالت اقدام به افتتاح حساب کنید.

مرحله پنجم

اگر در بانک رسالت حساب دارید با مراجعه به سامانه مرآت اعتبار سنجی (ویدیو زیر را مشاهده کنید) را براساس نوع موتورسیکلت انتخابی انجام دهید. یعنی برای موتورسیکلت MM3 با باتری ۳۹ آمپر و قیمت ۱۵۳ میلیون ۷۰۰ هزار تومان اعتباری معادل همان میزان کسب کنید.

نکته مهم :
برای ادامه و تکمیل روند خرید از سایت "ام بازار " (مرحله هفتم) میبایست اعتبار شما مورد تایید قرار گرفته باشد، در غیر این صورت خرید شما با مشکل مواجه خواهد شد .

مرحله ششم

در انتهای اعتبار سنجی سامانه مرآت جواب اعتبار سنجی شما یکی از موارد زیر خواهد بود
۱. اعتبار ممتاز که باید مرحله هفتم را مطالعه کنید

۲. اعتبار کاملا متناسب که برای وارد شدن به مرحله هفت باید به اپلیکیشن آی کاپ را دانلود کنید و بعد از ثبت‌نام سفته‌ای بانام خودتان با مبلغ ۱۲۰٪ وام درخواستی از سامانه مرآت را بارگذاری کنید.

۳. اعتبار متناسب که همانند مورد کاملا متناسب باید در اپلکیشن آی کاپ علاوه بر بارگذاری سفته‌ای با مبلغ ۱۲۰٪ وام درخواستی یک سفته دیگر نیز با مبلغ ۱۲۰٪ وام درخواستی از سمت ضامن خود را بارگذاری کنید.

دقت داشته باشید ضامن نیز علاوه بر داشتن حساب در بانک رسالت در سامانه مرآت اعتبار سنجی شده باشد.

تماشای نحوه دریافت سفته الکترونیک از اپلیکیشن آی کاپ :

مرحله هفتم

تبریک می‌گوییم شما اعتبار لازم برای خرید اقساطی موتورسیکلت‌های توسن را دارید. وارد لینک زیر شوید (هشدار: بدون اخذ تاییدات وام وارد این لینک نشوید) و موتورسیکلت خود را دقیقا مطابق با همان موتورسیکلت که در ابتدا انتخاب کرده و برای نمایندگی فرستاده‌اید، خریداری نمایید.

بعد از خرید از ام بازار پیامکی از بانک رسالت با این پیغام برای شما ارسال خواهد شد:

"لطفا در اینترنت بانک یا همراه بانک اقدام به امضای قرارداد تسهیلات خود نمایید."

مرحله هشتم

در این مرحله طی سه روز کاری آینده پیامک تایید خرید و شرایط دریافت موتور برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله نهم

موتورسیکلت آماده تحویل به شماست. آموزشهای لازم را دریافت کنید و از سواری هوشمند لذت ببرید. و طی ۳۶ ماه آینده قیمت موتورسیکلت را به صورت اقساطی پرداخت کنید.